O szkole jazdy Premium Driving School

Stale dążymy do zwiększenia naszych kompetencji w dziedzinie szkoleń nauki jazdy. Poszerzamy wiedze i doskonalimy swoje umiejętności, po to aby sprostać oczekiwaniom naszych kursantów. Wieloletnie doświadczenie oraz doskonała znajomość obecnych wymogów egazaminacyjnych pozwala nam poszczycić się wysoką jakością oferowanych kursów.

Nasza szkoła jazdy ma do swojej dyspozycji plac manewrowy przy ulicy Bór 182, gdzie prowadzimy zajęcia praktyczne przygotowujące do egzaminu na prawo jazdy. Zapewniamy tam możliwość odbycia zajęć dla wszystkich oferowanych przez nas kategorii prawa jazdy. Zapewniliśmy dla każdej z nich odpowiednie stanowiska oraz warunki do szkolenia. Na placu manewrowym doskonalimy także technikę jazdy oraz ćwiczymy manewry w sytuacjach kiedy kursanci mają trudności z zaliczeniem egzaminu na prawo jazdy.

Nasze biuro, gdzie odbywa się teoretyczna część szkolenia oraz badania lekarskie znajduje się w samym centrum Częstochowy, przy ul. Kościuszki 14A. Salę wykładową wyposażyliśmy w najnowszy sprzęt multimedialny oraz wszelkie niezbędne materiały dydaktyczne.

Nasza misja

Naszą dewizą jest przygotowanie kursantów tak, aby czuli się pewnie za kerownicą w każdych warunkach. Dlatego kładziemy szczególny nacisk na to, aby kursant po zakończeniu szkolenia czuł się pewnie i swobodnie za kierownicą na każdej drodze i w każdej sytuacji.

Osiągamy to pomagając kursantom przełamywać swóje blokady oraz bariery związane z dużym natężeniem ruchu na drogach. Uczymy nie tylko samodzielnego podejmowania prawidłowych decyzji w trakcie jazdy, ale również kultury na drodze — wobec pieszych i innych kierowców.

W trakcie kursu teoretycznego zapewniamy omówienie najważniejszych zagadnień związanych z przepisami ruchu drogowego, oraz zajęcia z ratownikiem medycznym, który w przystępny i skuteczny sposób przekazuje naszym Kursantom wiedzę z zakresu pierwszej pomocy. W trakcie kursu praktycznego oferujemy naszym Kursantom nowe samochody (identyczne jak na egzaminie państwowym). Starannie dbamy o ich stan techniczny oraz czystość, zapewniając naszym Kursantom komfort i bezpieczeństwo.

Nasi instruktorzy

Poznaj naszą kadrę instruktorów, mamy nadzieję, że niebawem spotkamy się na kursie prawa jazdy w naszej szkole!

Agnieszka Orlikowska - właściciel

Kategorie B

Krystian Orlikowski - właściciel

Kategorie AM, A1, A2, A, C, C+E, D, D+E, T